Feromony Pheromax

pheromax03Imponująca dawka naturalnych feromonów we flakonie gwarantuje wysoką skuteczność mieszanki, którą możesz przekuć na Twój sukces osobisty. Oprócz dwóch podstawowych feromonów wpływających za zachowania płci przeciwnej – Androstenolu oraz Androstenonu – feromony Pheromax posiadają również w swoim składzie także Androstenion. Efekt to ogromna intensywność oddziaływania na otoczenie, dzięki czemu nastąpi wzmożone zainteresowanie Twoją osobą.

Za co odpowiadają?

Feromony Pheromax to zwiększony popęd seksualny, co spowoduje wzrost atrakcyjności wśród osób towarzyszących, które będą zabiegały o Twoje względy. Poważanie i szacunek również będą bardziej wyczuwalne.

Bardzo wysoki poziom koncentracji feromonów powoduje, że już niewielka zaaplikowana na ciało dawka daje znakomite efekty. Dzięki wysokiemu stężeniu naturalnych feromonów flakonik Pheromax jest bardzo wydajnym afrodyzjakiem, często stosowanym podczas spotkań towarzyskich w klubach czy też imprezach integracyjnych.

Przeznaczenie i oddziaływanie na otoczenie

Ten rodzaj feromonów na uniwersalne przeznaczenie. Pheromax dla kobiet zawiera dodatkowo sporą ilość najbardziej intensywnie oddziałującego na mężczyzn feromonu – Estratetraenolu, co dodatkowo przyczyni się do zwiększenia Twojej atrakcyjności w towarzystwie.

Intensywność feromonów Pheromax powoduje, że osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się bardziej otwarte i rozmowne, zauważalne jest także zwiększenie pożądania i zainteresowania w stosunku do Twojej osoby.

Pheromax to także wzbudzanie szacunku i respektu, przez co sukcesywnie budujesz pozycję lidera w otoczeniu.

Zaaplikowane na ciało feromony Pheromax zwiększają Twoją pewność siebie oraz spontaniczność, a także pobudzają do działania.

Przekonaj się już teraz, ile możesz zyskać dzięki feromonom Pheromax!