Feromony Love&Desire

love003Klucz do sukcesu to odpowiednio dobrana dawka perfum oraz feromonów, dzięki którym pokażesz się w zupełnie innym świetle. Subtelność, z jaką działają feromony Love & Desire, pozwala w sposób delikatny acz zdecydowany podkreślić swoją osobowość. Pojęcie obojętności wobec Twojej osoby na zawsze zniknie i znane będzie jedynie z literatury.

Wybuchowa mieszanka zapachowa wpływająca na otoczenie

Feromony Love&Desire w połączeniu z perfumami powodują, że nie musisz używać już żadnego innego zapachu. Wpływ feromonów będzie bardziej niż zauważalny. Jeżeli poszukujesz lepszego kontaktu w sferach biznesowych, lubisz flirtować, chcesz poznać wartościowego partnera lub interesujesz się nawiązywaniem nowych znajomości – to feromony Love&Desire są właśnie dla Ciebie.

Chcesz być osobą bardziej atrakcyjną w oczach innych ludzi? Pragniesz zyskać szacunek oraz sympatię otoczenia? Poszukujesz dodatkowego bodźca do wzmożenia pewności siebie? Spróbuj Love&Desire. Feromony te mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane przez każdego w różnym wieku.

Wpływ na otoczenie sprawi, że z większą łatwością możesz zawierać nowe znajomości i w naturalny sposób wyrażać siebie. Bijąca od Ciebie pewność sprawi, że będziesz intrygować i zachęcać do poznania Twojej osoby przez towarzystwo. Silne oddziaływanie Love&Desire na Twoje zachowanie i zarazem otoczenie daje wyraźny sygnał o magnetyzmie oraz sile, jakimi emanujesz.

Skład i magia Love&Desire

Feromony Love&Desire posiadają w swoim składzie androstenol i androstenon, a także androsteron oraz androstadienon, co potęguję ich siłę oddziaływania. Unikalne oraz niepowtarzalne połączenie składników sprawia, że są one wyjątkowe i niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Zapoznaj się z opiniami innych osób, które skorzystały już z tych feromonów i są ogromnie zadowolone z tego wyboru.

Love&Desire to feromony stanowiące klucz do nawiązywania bliskich relacji – towarzyskich i biznesowych. W połączeniu z bajecznym zapachem mieszanki perfum powstał zapach zarówno intrygujący i pociągający. Już nikt nie przejdzie koło Ciebie obojętnie!